strona główna  ::   historia szkoły  ::   primus inter pares  ::   kontakt




Nasza szkoła

•  aktualności
•  Ortofrajda 
•  fotogaleria  
•  stołówka
•  kalendarium
•  pielęgniarka  

Mały Finansista

Dla rodziców

•  spotkania z rodzicami  
•  informacje  

Rada Rodziców

 • informacje  

Przydatne strony

•  Goleniów
•  MEN
•  Kuratorium
•  ZCDN
•  OKE w Poznaniu
•  Szkoła bez przemocy
•  Edusek

Aktualizacja strony

poniedziałek, 29 czerwca 2015



Aktualności

 

25 czerwca 2015 r.

 

25 czerwca 2015 r.

Podziękowanie

Serdecznie dziękujemy Rodzicom za bezinteresowną pomoc
i ofiarność okazaną naszej szkole. Dzięki wielkiemu sercu ludzi dobrej woli, możliwa jest realizacja naszych zamierzeń i celów. Wyrażamy głęboką nadzieję, iż nasza współpraca zaowocuje
i przyczyni się do dalszego rozwoju naszych wychowanków.

Do naszych dobroczyńców należą:

Oddział  przedszkolny „0”a

Karolina i Paweł Wąsowscy

Przemysław Olechowski

Arlena i Sebastian Szychulscy

Joanna Jankowiak

Beata Krawczyk

Agnieszka Nowak

Anna i Zbigniew Utniccy

Ilona Staszewska

Katarzyna i Bartosz Zielińscy

Grażyna Berbeś

Zofia Balasińska

Iwona Turowska

Joanna Felbur

Chorąża Małgorzata

Ewa Malec

 

Oddział przedszkolny „0”b

Ewa Staszewska

Anna Potomska

Elwira i Piotr Motylowie

Edyta Kołosowska

Agnieszka Mielnik

Patrycja Iwańska

Monika Schaper

Patrycja Kot

Dorota Szemfeld

Renata Marciniak

Joanna Nocek

Anna Kondrat-Rogoś

Katarzyna Pełnokowska

Edyta Pacyna

Magdalena Front

 

 Klasa 1a

Małgorzata Zaborowska

Joanna Kozak

Sandra Deskiewicz

Alena Rudnicka

Magdalena Kaszkowiak

Ewa Uciurkiewicz

Justyna Kotyńska

Arkadiusz Ciechanowicz

Agnieszka Juchniewicz - Wróbel

Marzena Szalimow

Joanna Stepczyńska

Małgorzata Sztejner

Olga Chojniarz

Alicja Bartosik

 

Klasa 1b

Ewelina i Marek De Weyherowie

Angelika i Krzysztof Falfurowie

Iwona Krawczyńska

Anna Gardzioła

Anna i Maciej Niechwiadowiczowie

Ewa i Rafał Patrzykowscy

Magdalna i Roman Surmowie

Maja i Jacek Szałapscy

Katarzyna i Johannes Van Ansem

Marta Walancik

Magdalena i Jacek Węgierscy

Katarzyna i Bartosz Zielińscy

Klasa1c

Katarzyna Duda

Iwona Grzelczak

Joanna Milke

Beata i Łukasz Modzelewscy

Honorata Ostrowska

Milena i Radosław Paszkowscy

Joanna Podolak

 

Klasa1d

Danuta Segiet

Magdalena Koralewska

Beata Kunert

Dorota Lewandowska

Anna Banasiak

Ewa Romasłowska

Patrycja Kot

 

Klasa 1e

Anna Szkolnicka-Cieślak

Agnieszka Grycz,

Tomasz Grycz

Edyta i Marcin Kalugowie

Joanna Piętka - Lewandowska

Anna Serej

Wioleta Sikora

Monika i Przemysław Wentrubowie

Marcin Węgrzyn

Małgorzata Wojciechowska

Sonia Żurawska

Seweryn Żurawski

Siemion Magdalena

Anetta Kuryłło

Beata Pędziwiatr

Jolanta Stężalska

Karina Leśko

Klasa 1f

Agnieszka Krzyżanowska

Justyna Pacholska

Monika Bobik

Magdalena Tkaczuk

Monika Pieczak

Anna Kokoszka

Magdalena Boksza

 

 

Klasa 2a

Agnieszka Roszatycka-Krause

Magdalena Jagiełło

Wiesław Paczkowski

Klasa 2c

Izabela Piotrowska

Magdalena Grycz

Edyta Kusztra

Edyta Dulewicz

Sylwia Dąbrowska

Sylwia i Sławomir Witkowscy

Agnieszka i Wojciech Maciejewscy

Monika Michniewska

Magdalena Wojcieszyńska

Izabela i Maciej Bukałowie

Małgorzata Padykuła

Dagmara Wasiak

Joanna Niewiarowska

Klasa 2b

Monika Bartczak

Jolanta Kenik

Agnieszka Krajewska

Monika Pawłowska

Anna Potomska

Ilona Staszewska

Beata Staszewska 

Marzena Szymańska

Agnieszka Świadek

Aleksandra Wardak

Małgorzata Węgierska

Patrycja Wiśniewska

 

Klasa 3a

Maja Stanew

Urszula Klimińska

Aleksandra Janiszewska

Alina Sumińska

Sylwia Wojtysiak

Jolanta Fijałek

Iwona Herc

Jagoda Śmigielska

Katarzyna Kaszkowiak

Klasa 3b

Sabina i Wojciech Baczyńscy

Magdalena Bartkowiak

Agnieszka Kujawa

Sylwia Klimińska

Wioletta Skorupka

Katarzyna Wojcieszyńska

Wanda Wojcieszyńska

 Klasa 3c

Anna i Krzysztof Banasiak

Henryka i Bogdan Brózda

Elwira i Adam Cebo

Magdalena i Paweł Gulbinowiczowie

Monika i Krzysztof Kaczmarczykowie

Katarzyna Kaczmarzyk

Joanna i Robert Kopaczewscy

Aneta i Piotr Kubaccy

Emilia i Piotr Matławscy

Anna i Andrzej Mełechowie

Anna Stolz, Norbert Olechowski

Ewa i Paweł Ostaszewscy

Małgorzata i Wojciech Piechowscy

Anna i Marcin Porankiewiczowie

Julita i Dariusz Przybylscy

Ewa i Piotr Pyrzyńscy

Elżbieta i Artur Rozenkowie

Dorota i Robert Stefańscy

Anna i Tomasz Sybidłowie

Barbara i Sławomir Szwarcowie

Teresa i Robert Szymańscy

Agnieszka i Damian Świadkowie

Monika i Krzysztof Wipplingerowie

Ewa Januszewska

Jan i Krystyna Kudzia

 

 Klasa 3d

Maja i Daniel Gawęccy

Anna Jensen

Barbara Jędrzejewska

Ewa i Dariusz Łuczakowie

Marta i Andrzej Mielczarkowie

Kamelia Musialska

Marzena i Piotr Nyczowie

Anna Pańczuk

Dorota Stankiewicz

Marzena Stencel

Szymon Synówka

Anna Walęcik

Monika Datkun

 

Klasa 3e

Dorota Dowbeńko

Garbaczewska Kamilla

Aleksandra Janiszewska

Magdalena Front

Agnieszka Juchniewicz-Wróbel

Agata Frankowska

Sylwia i Adam Uzdowscy

Ewa Cieślak

Dorota Cichosz

Agnieszka Śliwińska

Kamila Cieśla

Grażyna Kamieniecka

Klasa 4a

Marta Drozdowska

Anna Jankowska

Anna Najbor

Grzegorz Kuryłło

Julita Olesińska

Kamila Pietrukaniec

Elżbieta Laskowska

 

Klasa 4b

Elwira i Andrzej Szeliwiakowie 

Mariola Feretycka

Magdalena Tkaczuk

Magdalena Broszkowska-Pałka,

Joanna Adamowicz

Anna Hajduk

Roman Świt

Joanna Mojsiewicz

Beata Sosnowska

 

Klasa 4c

Marzena Szyca

Agnieszka Grochocka

Roksana Leszczyńska

Agnieszka i Grzegorz
Mielewczykowie

Anna Podlewska

Joanna Łyskanowska

Małgorzata Stępień

Małgorzata Winiarska

Aneta Wojtala

Sylwia Wróbel

Agnieszka Zawada

Marzena Filcek

Justyna Kotyńska

Magdalena Mituła

Klasa 4d

Estera Nowicka

Aneta Mazur - Tomasiak

Andżelika Chorążewska

Tomasz Wojciechowski

Sonia Żurawska

 

Klasa 5a

Romualda i Piotr Bejgerowie,

Anita Śledzińska

 

Klasa 5b

Maja i Daniel Gawęccy

Anna i Piotr Osuchowie

Katarzyna Duda

Dorota Kozłowska

Jerzy Pacyna

Mariusz Gutsche

 Klasa 5c

Agnieszka Czarnecka

Barbara Syty

Ewa   Czajkowska
 

Klasa 6a

Irena Klusaczyk

Monika Kaczmarczyk

Mieczysław Antkiewicz

Klasa 6c

Małgorzata Cieślik

Aneta Kowalska

Joanna Kozak

Monika Bednarczyk

Grażyna Berbeś

Stefański Robert

Magdalena Bogdaniec

Beata Drozdowska

Katarzyna Biały

Marzanna Boba-Dorj

Elżbieta Szadkowska

 

Klasa 6b

Buryszek Anna

Gałka Aneta

Krzystolik Aleksandra

Naworska Małgorzata

Ogórska Anna

Sylwia Piórkowska-Zubko

Skłodowska Justyna

Swół Magdalena

Żóralska Agnieszka

Tkaczuk Magdalena

Zwierzchowska Ewa

 

Klasa 6d

Katarzyna i  Johannes Van  Ansem 

Monika Białek

Aneta Duda

Ewa i Dariusz Łuczakowie 

Bożena Majchrzak

Wioletta i Robert Miadiełkowie 

Magdalena Pawlak

Sylwia Ślepaczek

Urszula i Andrzej Wojtarowiczowie

 

12 sierpnia 2014 r.

WYPRAWKA SZKOLNA

Rozporządzenie Rady Ministrów ws. wyprawki szkolnej

Informacja o Wyprawce szkolnej dla uczniów klas II,III
         i VI szkoły podstawowej

Informacja o Wyprawce szkolnej dla uczniów posiadających  
         orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego

Oświadczenie o zakupie podręczników druk 2014

Wniosek 1 spełniający kryterium i poza kryterium 2014

Wniosek 2 dla uczniów niepełnosprawnych 2014

 

 


Dziennik lekcyjny

Instrukcja pierwszego logowania do dziennika

Uczniowie

•  NASZE SUKCESY
•  plan lekcji
•  podręczniki
•  po lekcjach
•  wyniki konkursów
•  sport
•  świetlica
•  biblioteka

Strony klas i inne

•  4b - klasa muzyczna
•  English Attack

Nauczyciele

•  kadra
•  pedagog

Dla nauczycieli

Materiały szkoleniowe

Dla pracowników
i emerytów

•  informacje   




Opracowanie i treść © Izolda Karmazyn - Kanonowicz

szablony